Metin2

Twój Metin 2

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2010-09-12 11:20:50

Jaroszy

Administrator

Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 11
Punktów :   

Brzydkie kawały...

1.Paszporty

Stewardesa dostała polecenia od kapitana, by w sposób dyplomatyczny i delikatny poinformowała pasażerów o tym, że samolot ma awarie i za kilka chwil się rozbije.
Stewardesa wychodzi do pasażerów i pyta:
- Czy wszyscy maja paszporty?
Pasażerowie z entuzjazmem odpowiadają:
- Taaak!
- W takim razie niech wszyscy je podniosą i zamachają do mnie.
Pasażerowie podnoszą paszporty w gore i radośnie machają.
- A teraz wszyscy rolujemy paszporty nad głową, rolujemy... ciaśniutko, ciaśniutko...
Pasażerowie entuzjastycznie zwijają dokumenty, ciaśniutko...
- A teraz niech wszyscy wsadza sobie je głęboko w dupę, żeby zwłoki dało się łatwo zidentyfikować...


2.Pierdolony Matiz

Przychodzi facet do baru i na wejściu mówi - "Pierd***ny matiz, tfu!Kelner setkę wódki". Kelner podaje alkohol i delikatnie prosi klienta o kulturę.
Po chwili znowu
- "Pierdolony Matiz, tfu! Kelner daj jeszcze setkę".
Kelner na to:
- Panie powiedz no pan wreszcie o co chodzi.
- No widzi pan, jadę sobie TIRem, załadowanym na maxa - 40 ton, rozumie pan - i nagle patrze gówniarze na drodze. To co miałem zrobić, zacząłem hamować i wpadłem do rowu. Nagle patrze, podjeżdża jakiś koleś nowiutkim, błękitnym Matizem prosto z salonu, uchyla okno i mówi:
- Może panu pomóc, może pana wyciągnąć?
No to ja mu na to:
- Jak mi tego TIRa tym Matizem z rowu wyciągniesz to ci loda zrobię!
Pierdolony Matiz, tfu!


3.Zawody w przeklinaniu

Międzynarodowe zawody w przeklinaniu. Do finału przeszli: Niemiec, Rosjanin i Polak. Zamknięto ich w kabinach dźwiękoszczelnych, żeby nie słyszeli siebie nawzajem.
Najpierw Niemiec:
- Du Scheisse... (i taki potok przez ok. 10 minut)
Rosjanin:
- Job twaju maci... (15 minut)
Kolej na Polaka:
- zobacz jakim jestem idiotą, ty pierdolona suko, jak ci chuja w dupę to się zobacz jakim jestem idiotą ja pierdolę, zajebię ci, pizdo jebana... I tak nadaje, nadaje, aż w końcu po ponad godzinie kończy. Wychyla się z kabiny i zwraca się do sędziów:
- No, włączać stopery, zaczynam.
- Jak to "zaczynam"? A przez ostatnią godzinę to co było?
- Co?... A, nic takiego. Tylko mi się zobacz jakim jestem idiotą pierdolona sznurówka rozwiązała, a że cholernie ciasno w tej jebanej kabinie to za chuj pizdy zawiązać nie mogłem.

4.Udka

Do francuskiej restauracji wjeżdża żaba na wózku inwalidzkim. Podjeżdża do jednego ze stolików, zadziera pyszczek i mówi:
- No i co skurwysyny ??? Udka smakowały???

5.Kontrola w autobusie

Jedzie trędowaty tramwajem. Wchodzi kanar, podchodzi do niego:
- Bilet proszę.
Ten spanikowany zaczyna przetrząsać kieszenie. Odpada mu ręka.
Przeprasza, podnosi ją i wyrzuca przez okno. Zdenerwowany, jeszcze gwałtowniej przeszukuje kieszenie. Odpada mu noga. Przeprasza, podnosi I wyrzuca.
Już w kompletnej panice traci drugą nogę. Za okno.
Kanar przygląda mu się i mówi spokojnie:
- My tu gadu gadu, a ja widzę, że pan mi powoli spierdala


6.Toto Lotek

Żona pyta się mężą:"Kochanie,co byś zrobił gdybym wygrała w toto lotka"?
A mąż na to:"No,wziął bym połowę i się wyprowadził".
A żona odpowiada:"To bierz 7,50zł i SPERDALAJ"

7.Kozioł

Wnuczek przyjechał do dziadka na wakacje:)budzi sie rano i mówi do dziadka- dziadku, śniło mi sie ze jakis kozioł mnie jebal w dupe:-)
Dziadek smerając sie po brodzie mówi
- Koziol powiadasz:)

8.Podpaska

Siedzi sobie typiarka w pociagu, ma okres a że siedzi sama w przedziale to postanowila zmienic podpaske.No i wsio przebieglo pomyslnie tylko co zrobic z ta zuzyta?Niewiele myslac wyrzuca przez okno.Peronem przechadza sie koles i nagle BUCH dostaje czyms w twarz.Sciaga to,patrzy....zobacz jakim jestem idiotą kawalek waty a tak mi ryj rozjebalo;]


9.U fryzjera

Wpada facet do fryzjera:
- Proszę mnie krótko opierdolić!
- Ty chuju!

10.turyści w Zakopanym

Dwójka turystów idzie na podhalu zdala od zabudowań
nagle napotkała ich silna burza deszcz i zrobiła się noc.
idąc dalej zobaczyli światło w oddali
kiedy podeszli oczom ich ukazała sie mała altanka..zapukali..drzwi otworzył baca...witojcie witojcie moge
was przenocować tylko jest mały problem
.jaki? pytają turyści
..a no nas trzech a łóżko tylko jedno ale wiecie co mam pomysl ja
położe się po środku a wy po bokach
a turyści na to ze nie ma sprawy i że dziękują za fatygę
kiedy na zajutrz z rana turysta z lewej mówi do drugiego..
ty nie wiem czemu czuje sie jak bym zwalił sobie konia całego mam w spermie..
a drugi turysta na to:ty ja też tak samo co jest zobacz jakim jestem idiotą>?grane
nagle budzi się baca i przeciągając się mówi:
ja cię pierd..ę ale miałem realistyczny sen...śniło mi się ze zjeżdżałem z bardzo duzego stoku na nartach a za mną lawina i żeby życie uratować to tak strasznie! i szybko! odpychałem się tyczkami!!!....


11.Rodzaje szefów

Szefów dzielimy na 5 grup:
1. Pedałów.
2. Superpedałów.
3. Antypedałów.
4. Pedałów-magików.
5. Pedałów-pirotechników.

Dlaczego ?
Szef pedał mówi: "Ja Cię Kowalski wypierdolę..."
Szef superpedał mówi: "Ja Was wszystkich wypierdolę".
Szef antypedał mówi: "Ja się Kowalski z Tobą pierdolić nie będę"
Szef pedał-magik mówi: "Ja Cię Kowalski tak wypierdolę, że ty nawet nie zauważysz kiedy"
Szef pedał-pirotechnik mówi: "Ja Cię Kowalski wypierdolę z hukiem".

P.S. Jest jeszcze Szef pedał-McGyver: "Ja Was Kowalski wypierdolę w kosmos gołymi rękami..."


12.Wakacje

W głowie blondynki mieszkają 3 pchły. Spotykają się po wakacjach i opowiadają gdzie były i co ich spotkało.
Pierwsza mówi:
- Ja byłam w takim miejscu gdzie były kozy. I czasami tak ktoś wkładał palca i wyciągał jedną.
Druga mówi:
- A ja byłam w krainie miodu. Tylko, że codziennie ktoś go stamtąd wymywał.
A trzecia mówi:
- A ja byłam w takiej ciemnej dziupli do której ktoś ciągle wchodził i wychodził, wchodził i wychodził. Ja mu mówię dzień dobry, a on mnie opluł.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pedagogikabrzesko.pun.pl www.naruto-gram.pun.pl www.evilspirits.pun.pl www.sm2013.pun.pl www.efemforum.pun.pl